159.99 179.00
Pēdējie Tu ietaupi 19.01 -10 % Pieejams noliktavā
Produkts pieejams
Atlikumā 3
Piegāde
1-3 darba diena (-as)
garantija
2 gadu
Atradi izdevīgāk?
Mēs tev piedāvāsim labāku cenu!
Pieteikties šeit

Zviedru siena SPORTBAY ir daudzfunkcionāla, īpaši izturīga un piemērota visiem vecumiem. Sienu var izmantot kā trenažieri gan sporta zālēs, gan privāti savā dzīvesvietā. Šīs vienkāršās koka konstrukcijas var izmantot gan iesildīšanās vingrinājumiem, gan treniņam. Regulāri darbojoties ar sienu, iespējams stiprināt roku, kāju un muguras muskuļus un uzlabot locītavu kustīgumu un pareizu stāju. Tas ir aprīkojums pieaugušajiem un bērniem, kas ļauj izpildīt dažādus vingrinājumus sevis pilnveidošanai. 

 

Drošs rehabilitācijas aprīkojums 

Rehabilitācijas aprīkojumam atbilstoša izturība. To sānu sienas ir izgatavotas no priedes koka, kas garantē izturību pret lielu slodzi, un pateicoties tam uz stieņiem var vingrot ne tikai bērni, bet arī pieaugušie ar svaru līdz 200 kg. Zviedru sienas ir izgatavotas no ļoti izturīgiem materiāliem, pateicoties kuriem tāss var lietot daudzus gadus un uz tām neradīsies nekādas nolietojuma pazīmes. 

 

Sienas ir pieejamas vairākos izmēros, tāpēc katrs atradīs sev piemērotāko risinājumu. Zviedru sienu raksturo augsta funkcionalitāte un to var izmantot skolu sporta zālēs, profesionālos fitnesa klubos, kā arī rehabilitācijas iestādēs.

 

Kādu aprīkojumu izvēlēties? 

Meklējot piemērotāko Zviedru sienu, vadieties pēc tādiem parametriem kā platums. Ja plānojat izveidot mājas trenažieru zāli vai iekārtot treniņu telpu, mēs varam piedāvāt dažādu izmēru Zviedru sienas - 60 cm, 70 cm, 80 cm un 90 cm platas koka vingrošanas sistēmas. Turklāt jūs varat izvēlēties augstumu no 195 līdz 250 cm. Ir iespēja pasūtīt sienas arī melnā krāsā. 

 

Tehniskais apraksts: 

  • augstums: 195 cm 
  • platums: 80 cm 
  • biezums: 4,5 cm 
  • platums: 12 cm 
  • sienām ir 11-14 pakāpieni 
  • sienas kāpnes - lakotas 
  • pakāpieni/stieņi ir izgatavoti no dižskābarža koka ar diametru 35 mm un izturību 200 kg 
  • kāpņu malas ir izgatavotas no priedes koka 

 

Komplektā ietilpst piederumi kāpņu piestiprināšanai pie sienas un instrukcija.

 

Uzmanību: galda papildinājumu var iegādāties par papildu samaksu, tas nav iekļauts komplektā.

Ražotājs

SPORTBAY

Menu
TOP