Konfidencialitātes politikā ir aprakstīts, kā mūsu vietne vāc un apstrādā informāciju.
Lietotājam reģistrējoties Sportovesels.lv lapā un izmantojot Sportovesels.lv lapu, tu ļauj mums izmantot informāciju, ko paredzēts izmantot zemāk norādītajiem mērķiem.
Sportovesels.lv ciena savu klientu konfidencialitāti un īpašu vērību piešķir viņu personas datu apstrādei. Mēs apņemamies nepārdot, nesniegt un citos veidos nenodot tavus personīgos datus un finansu informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams tava pasūtījuma izpildei (pārsūtīšana, drošības pārbaude), kad tu pats esi devis tam piekrišanu un kad to likumīgā kārtā pieprasa Latvijas Republikas un Eiropas Savienības tiesībsargājošās iestādes.

Personīgās informācijas izmantošana

Šīs vietnes izmantošanai tev ir nepieciešams reģistrēties, norādot savus kontaktus, kurus Sportovesels.lv turpmāk izmantos sekojošiem mērķiem:
- Tava pasūtījuma izpildei:
(i) atsūtot tev informāciju par tava pasūtījuma statusu;
(ii) pa tiešo (nevācot datus) nododot tevis norādīto finanšu informāciju bankām un apmaksas platformām samaksas veikšanai, ar mērķi izpildīt tavu pasūtījumu;
(iii) nododot informāciju par tavu dzīvesvietu kurjeru dienestam pasūtījuma piegādes nodrošināšanai;
(iiii) pārdodamo preču tehniskā dienesta darbības nodrošināšanai un konsultēšanai.

- Mārketinga mērķiem:
(i) nosūtot uz tavu norādīto e-pastu ekskluzīvus piedāvājumus, atlaižu kodus, kā arī informāciju par izpārdošanām, akcijām, konkursiem u.c.;
(ii) nosūtot uz tavu norādīto e-pastu jautājumus par to, kā Sportovesels.lv varētu uzlabot savu servisu;
(iii) analizējot tavus pircēja paradumus, lai piedāvātu tev labākos piemērotos produktus.

Datu un finanšu transakciju aizsardzība Sportovesels.lv

Šajā mājas lapā ir ieviestas fiziskās, elektroniskās un administratīvās procedūras tavu datu un finanšu transakciju aizsardzībai. Tāpat mēs izmantojam SSL tehnoloģiju (Secure Socket Layer), lai nodrošinātu drošu datu pārraidi caur internetu. Piekļuve tavai personīgajai informācijai ir ierobežota – tai var piekļūt tikai mūsu darbinieki, kuriem nepieciešama informācija noteiktu uzdevumu veikšanai, kas saistīti ar tavu pasūtījumu.

Sportovesels.lv nevāc un neglabā informāciju un datus par tavu kredītkarti vai citiem finanšu datiem, mēs tevi automātiski pāradresējam uz finanšu iestādi vai internetbanku pasūtījuma apmaksas veikšanai. Papildu informācija par maksājuma drošību ir norādīta sadaļā „Online pirkumu drošības garantija”.

Mēs cienām tavu konfidencialitāti.
Tu vari jebkurā brīdī dzēst savu reģistrēto kontu mūsu mājas lapā un/vai atteikties no mūsu izsūtnēm.

Pieprasījumu par konta dzēšanu vari pieteikt sadaļā „Mans konts” vai pa e-pastu: info@sportovesels.lv 

- Katrā e-pastā, ko saņemsi no Sportovesels.lv, ir iekļauta opcija atteikties no jaunumu saņemšanas. Ja esi saņēmis nevēlamu vēstuli, spamu, nosūtītu caur mūsu sistēmu, nekavējoties nosūti šādas vēstules kopiju ar saviem komentāriem uz info@sportovesels.lv . Mēs to noteikti pārbaudīsim!

Sīkdatnes
Sīkdatnes faili jeb cookies ir pavisam mazs informācijas elements, kurš ļauj mūsu mājas lapai glabāt informāciju par pircēju paradumiem. Sīkdatnes ir nepieciešamas, lai nodrošinātu nepārtrauktu un efektīvu mūsu lapas darbību. Piemēram, lai tev tehniski būtu iespēja veikt pirkumus mūsu lapā un izveidot savu kontu. Turklāt, sīkdatnes tiek izmantotas noteikta satura jomu pielāgošanai tavām vajadzībām, kas atvieglo un paātrina darbības ar mūsu lapu – izpēti, pasūtījumu veikšanu.

Mūsu lapā sīkdatnes tiek izmantotas sekojošiem mērķiem:
- radīt iespēju salikt preces vienā grozā un uzreiz veikt norēķinu;
- izveidot personīgo kontu, kurā var apskatīt visus savus iepriekšējos pirkumus;
- paaugstināt lapas izmantošanas efektivitāti, tostarp ietaupot tavu laiku, kuru tu tērē vajadzīgās preces meklēšanai;
- analizēt lapas datus ar Google Analytics palīdzību.
Tu vari jebkurā brīdī ierobežot vai izdzēst sīkdatnes, taču jāņem vērā, ka dažu sīkdatņu atcelšana var liegt izmantot citus mūsu lapas pakalpojumus.

Menu
TOP