1 / 4
no 40 produktiem

Funkcionālie trenažieri ir vieni no efektīvākajiem šīs kategorijas trenažieriem, kas paredzēti gan profesionāliem sportistiem, gan sporta entuziastiem. Funkcionālie trenažieri, tostarp TRX trenažieri un dažādas piekares treniņu sistēmas ir ārkārtīgi efektīvi, aizņem maz vietas un ir neliek garlaikoties treniņa laikā. Ar tiem vari vingrot jebkurā vietā un laikā, veikt vairāk nekā 100 dažādus vingrinājumus. Funkcionālais treniņš iedarbina visus ķermeņa muskuļus, tāpēc šos trenažierus un inventāru var izmantot muskuļu masas palielināšanai vai svara zaudēšanai. Funkcionālie trenažieri ir labākā un izdevīgākā izvēle gan vīriešiem, gan sievietēm.

-59 % Pieejams noliktavā Trenažieris GYMSTICK WRIST TRAINER
-50 % Pieejams noliktavā Funkcionālais trenažieris Sportbay® Pro
-47 % Pieejams noliktavā Nūja ar espanderu TUNTURI Resistance Trainer
-43 % Pieejams noliktavā Vingrošanas ritenis AB Wheel double basic
-41 % Pieejams noliktavā Regulējami atspiešanās rokturi TUNTURI
-41 % Pieejams noliktavā Funkcionālais trenažieris TUNTURI Sling Trainer
-39 % Pieejams noliktavā Stiprinājums TUNTURI Trainer Mount
-36 % Pieejams noliktavā Vingrošanas ritenis GYMSTICK Jumbo Ab Roller
-33 % Pieejams noliktavā
15.29 22.99
-33 % Pieejams noliktavā Fitnesa slidas - diski SPORTBAY® Core
-29 % Pieejams noliktavā Funkcionālais trenažieris Sportbay® Original
-28 % Pieejams noliktavā Atspiešanās rokturi TUNTURI
9.99 13.99


Efektīvi treniņi ir iespējami ne tikai trenažieru zālē. Tu vari izbaudīt plašu vingrinājumu klāstu un sasniegt izcilus rezultātus, veicot vingrojumus mājās, ārā vai jebkurā citā vietā, kur tev ir ērti. Lieliskas iespējas treniņu daudzveidībai ar daudzfunkcionālo piekares sistēmu, kas ir ērta un viegla lietošanā. Ja tevi interesē funkcionālie trenažieri par labu cenu, ieskatieties mūsu preču katalogā!

 

Kas ir TRX? 
 

Šis saīsinājums ir labi pazīstams sporta entuziastu vidū, bet iesācējiem tas būs interesants atklājums. TRX ir funkcionālais treniņš un tās galvenā sastāvdaļa ir piekares treniņu sistēma, kurā tiek izmantotas īpašas siksnas ar piekares sistēmu. Izmantojot tās un savu ķermeņa svaru, var izpildīt daudz dažādu vingrinājumu, kas palīdz stiprināt ķermeni un uzlabot pašsajūtu. Šie treniņi ir ārkārtīgi populāri un tos var izmantot jebkurš bez iepriekšējas sagatavotības, jo TRX piekares sistēma neaizņem daudz vietas, un tu vari izvēlēties vingrinājumus atbilstoši savam fiziskās sagatavotības līmenim un vēlamajiem rezultātiem.
 

Kādas ir TRX piekares sistēmas priekšrocības?
 

Multifunkcionālie un funkcionālie trenažieri, lai arī izskatās vienkārši, piedāvā plašu priekšrocību klāstu. Pirmkārt, šāds treniņš ir efektīvs un diezgan operatīvs risinājums visa ķermeņa trenēšanai un nostiprināšanai. TRX tipa sistēma palīdz uzlabot līdzsvaru un elastību. To izvēlas arī tie, kas vēlas palielināt muskuļu masu, spēku un izturību. Treniņi ar TRX patiks gan sievietēm, gan vīriešiem, jo ​​tie pozitīvi ietekmē ķermeņa tonusu, kā arī, palīdz efektīvi samazināt tauku slāni un izkopt ķermeņa formu. Veselības kontekstā šīs daudzfunkcionālās siksnas var palīdzēt uzlabot sirds darbību. Šādi trenažieri būs lieliska izvēle ikvienam, neatkarīgi no fiziskās sagatavotības līmeņa. Liels pluss ir tas, ka šāds inventārs tevi "nepiesaista" treniņu vietai – to var izmantot gan mājās, gan sporta zālē, ārā vai jebkur citur.
 

Funkcionālā treniņa mērķi
 

Parasti funkcionālie treniņi ir vērsti uz noteiktu aktivitāšu veikšanas spēju un sportistu snieguma uzlabošanu, taču tas nenozīmē, ka tie nav piemēroti tiem, kas nenodarbojas ne ar vienu sporta veidu. Šajā gadījumā funkcionālais treniņšir orientēts uz normālu balsta un kustību aparāta veiktspēju un ikdienas rutīnas saglabāšanu. Tāpēc šajos treniņos tiek veikti vingrinājumi, kas palīdz uzlabot ikdienišķas kustības kā iešana, nešana, karāšanās, griešanās, grūšana, vilkšana un citas.
 

Kāpēc funkcionālās iekares sistēmas trenažieris būs noderīgs pirkums?

 

Ļoti plašs vingrinājumu klāsts. Papildu aksesuāri, kurus iespējams iegādāties atsevišķi, vēl vairāk paplašinās funkcionālo trenažieru izmantošanas iespējas. Tas ir ekonomisks risinājums, jo viens trenažieris ir lieliski piemērots visa ķermeņa muskuļiem, tāpēc nav nepieciešams iegādāties papildu inventāru. Dažādi aksesuāri dažādos tavus treniņus. Drošība – piekares sistēmas garantē drošu treniņu. Kompaktums ir vēl viena šo sistēmu priekšrocība. Kad tās netiek lietotas, tās aizņem ļoti maz vietas, un turklāt to ir viegli transportēt.
 

Funkcionālie trenažieri Sportovesels.lv interneta veikalā 
 

Ja meklē jaunu TRX trenažieri, interesē kvalitatīvas daudzfunkcionālas lentas par pievilcīgu cenu, tad esi īstajā vietā. Pie mums vari ērti un ātri sakomplektēt savu treniņa komplektu, jo precēm ir pieejami pilni apraksti, norādīta precīza cena, kā arī tev ir iespēja filtrēt preces pēc dažādiem kritērijiem. Iepērkoties tiešsaistē, tas ietaupīs arī tavu laiku.
 

BUJ

 

Cik maksā TRK piekares sistēmas?


Mūsu e-veikala piedāvājumā var iegādāties daudzfunkcionālos trenažierus sākot no 40 EUR. Zibakciju un izpārdošanas laikā varēsi maksāt vēl mazāk!

 

Multifunkcionālas siksnas: kā izvēlēties, kuras pirkt?


Lai iegādātos savām vajadzībām atbilstošas ​​siksnas, vispirms izvērtē, kāds ir tavu treniņu raksturs un sagaidāmie rezultāti. Apsver, vai tevi interesē ļoti plašs vingrinājumu klāsts – tas ir atkarīgs no tā, kāda veida siksna tev būs piemērota vislabāk. Pārdomā arī maksimālās slodzes, ar kurām esi gatavs vai gatava strādāt!

 

Loading...
Loading...

Loading...
Filters Menu
TOP