Izvēlies preci, iemet to grozā un samaksā!

Izvēlēties un nopirkt preci Sportovesels.lv lapā ir ļoti vienkārši! To var izdarīt divējādi:
1. caurskatot mūsu katalogu;
2. ievadot preces nosaukumu meklētāja logā.
Sākumlapā ir atrodami baneri ar mūsu aktuālām akcijām, atlaidēm, jaunām preču zīmēm un tiešām saitēm uz produktiem. Klikšķis uz Sportovesels.lv logotipu kreisajā pusē palīdzēs tev atgriezties sākumlapā.

Augšējā izvēlnē vari izvēlēties to produktu grupu, kura tevi interesē. Apakšgrupās un kritērijos var precizēt meklēšanu.
Līdzīgi var atrast preci pēc tās nosaukuma, zīmola vai atslēgas vārda. Meklētāja laukā ievadi produkta veidu (piemēram: „mājas trenažieris”, „telts” vai „šūpuļtīkls”) vai zīmola nosaukumu (Finnlo, Reebok, Husky). Pēc tam ieraudzīsi visus elementus, kuri atbilst izvēlētajam vārdam.

Izvēloties preci, norādi nepieciešamo izmēru/krāsu un nospied pogu „Ielikt grozā”. Turpini meklēšanu vai pabeidz savu pirkumu. Savu preču grozu vari aplūkot jebkurā mirklī, kreisajā augšējā stūrī nospiežot pogu „Mans grozs”.

Ja vēlies pabeigt pirkumu, ienāc savā grozā, pārlūko preces, un, ja tevi viss apmierina, spied pogu „Norēķināties”.

Reģistrācija
Mēs lūgsim sniegt tikai nepieciešamo informāciju pasūtījuma noformēšanai. Ievadi:
- pilnu vārdu;
- adresi;
- tālruņa numuru;
- e-pastu;
- paroli.
Pārbaudi ievadītos datus un spied pogu „Turpināt”.
Norādi pilnu piegādes adresi un uzņēmuma nosaukumu, ja veic pasūtījumu kā juridiskā persona. Ja tev nepieciešams faktūrrēķins, spied pogu „Faktūrrēķins uzņēmumam”.
Uz norādīto e-pasta adresi saņemsi ziņu par veiksmīgu reģistrāciju.

UZMANĪBU. Vari iegādāties preces arī bez reģistrācijas, vienkārši nospiežot pogu „Pirkums bez reģistrācijas”, taču ņem vērā faktu, ka savus pasūtījumus sistēmā redz tikai reģistrētie lietotāji – iegādājoties preces bez reģistrācijas, tu neredzēsi savus pasūtījumus Sportovesels.lv lapā.

NEAIZMIRSTI pārbaudīt, vai tavi dati ir norādīti pareizi: piegādes adrese, preču skaits, krāsa, izmērs utt. Ja tev ir atlaižu kods – izmanto to! Ievadi kodu „Atlaižu kods” laukā, kas redzams pirkuma 4. solī un saņem atlaidi savam pirkumam!

Izvēlies apmaksas veidu no saraksta:
- Paypal sistēma;
- Bankas pārskaitījums;
- Skaidras naudas apmaksa piegādes brīdī / izņemot preci noliktavā;
- SB līzings

Menu
TOP