Gym Lāčplēsis atvērts 1982. gadā, ir vecākais, joprojām funkcionējošies bodībildinga un fitnesa klubs Latvijā. “Oldschool” kultūrisma zelta ēras tradīciju, filozofijas un stila sporta klubs, kur galvenais uzsvars tiek likts uz zināšanām fitnesā.

Droši griezies pie Gym Lāčplēsis komandas, iegūsti konsultāciju par labāko sporta aprīkojumu tieši tev. Gym Lāčplēsis pārstāvji labprāt tev palīdzes ar padomu, testa precēm un īpašiem piedāvājumiem.

Ja nepieciešams padoms trenažiera salikšanā vai uzstādīšana, kas iegādāts sportovesels, tad arī droši sazinies ar Gym Lāčplēsis komandu kas var tev palīdzēt Liepājas un rajona ietvaros.

www.gymlacplesis.lv, +371 63420150

 

“Art of Fitness” funkcionālā fitnesa trenere un spēka trīscīņas atlēte Luīza Īva Straume.

Viena no salīdzinoši nedaudzajām trenerēm Latvijā, kura liek milzīgu uzsvaru nevis to, kas ir sabiedrībā pieņemts par labu, un ko visi dara, bet skatās uz visu detalizēti un aktīvi izglītojās no zinātniskajiem pētījumiem un rakstiem, lai atrastu īstās atbildes uz to, kas ir patiesi labs un pareizs, un kas nav. Art of Fitness brands iegūts, jo trenere treniņu procesam pieiet ne tikai tehniski, lielu vērību pievēršot ideālam izpildījumam u.c., bet arī ļoti interesanti un pat mākslinieciski, parādot, ka sports nav melnbalts, un treniņiem nav jābūt vienveidīgiem un garlaicīgiem!

Viens no treneres īpaši izstrādātajiem treniņiem ir airēšana (izmantojot ar ūdeni darbināmo trenažieri) tumsā, ar smaržu terapiju, karstajiem akmeņiem un rullēšanos noslēgumā.

Droši griezies pie "Art of Fitness” funkcionālā fitnesa treneres Luīzas Īvas Straumes, iegūsti konsultāciju par labāko fitnesa aprīkojumu tieši tev, saņemt testa preces un īpašos piedāvājumus.

https://www.facebook.com/luizaiva.straume

.  

 

 

 

 

 

 

Menu
TOP