Īpašais -15% brīvdienu kods visam: MAY15
Telts EASY CAMP Comet 200
EASY CAMP Comet 200 telts ir ekonomiska un ērta nakšņošanas opcija tūristiem. Vienkārša telts ar ventilācijas atverēm un moskītu tīklu.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120404 |
| Mitrumizturība | 600 |
| Svars | 1.7 kg |
| Telts loki | Oglekļa šķiedra 7.9 mm |
| Ārējais materiāls | 180T 100% Poliesters PU pārklājums |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 1 |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Transportēšanas izmēri | 58 x 12 cm |
| Uzstādītas telts izmēri | 205 x 140 x 100 cm |
| Ventilācijas logi | 2 |
| Vietu skaits | 1 - 2 personām |