Telts EASY CAMP Galaxy 400
196.34 €
229.00 €
Tu ietaupi
32.66 €
-14 %
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
garantija
2 gadu
EASY CAMP Galaxy 400 ir plaša tuneļa formas telts, kas paredzēta nelielai ģimenei. Plaša priekštelpa ar 2 logiem, augstums 190cm – teltī iespējams izslieties stāvus.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120236 |
| Mitrumizturība | 2000 |
| Svars | 9 kg |
| Telts loki | Oglekļa šķiedra, 11mm |
| Ārējais materiāls | 180T 100% Poliesters PU pārklājums |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 2 |
| Iekšējais materiāls | Elpojošs 100 % poliesters |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Transportēšanas izmēri | 65 x 25 cm |
| Uzstādītas telts izmēri | 465 x 260 x 190 cm |
| Ventilācijas logi | 2 |
| Vietu skaits | 3 - 4 personām |
Līdzīgas preces