Īpašais -15% brīvdienu kods visam: MAY15
Telts EASY CAMP Meteor 200
92.39 €
97.95 €
Tu ietaupi
5.56 €
-5 %
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
garantija
2 gadu
Viegli uzstādāma, 2 polu kupola formas telts. Ērta, plaša telts ar priekštelpu mantām un ventilāciju.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120392 |
| Mitrumizturība | 2000 |
| Svars | 2.7 kg |
| Telts loki | Oglekļa šķiedra 7.9 mm |
| Ārējais materiāls | 180T 100% Poliesters PU pārklājums |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 1 |
| Iekšējais materiāls | elpojošs poliesters + moskītu tīkls |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Transportēšanas izmēri | 57 x 16 cm |
| Uzstādītas telts izmēri | 260 x 140 x 110 cm |
| Ventilācijas logi | 2 |
| Vietu skaits | 1 - 2 personām |