Īpašais -15% brīvdienu kods visam: MAY15
Telts EASY CAMP Meteor 300
103.94 €
114.95 €
Tu ietaupi
11.01 €
-9 %
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
garantija
2 gadu
Viegli uzstādāma, 2 polu kupola formas telts. Ērta, plaša telts ar priekštelpu mantām un ventilāciju.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120393 |
| Mitrumizturība | 2000 |
| Svars | 2.9 kg |
| Telts loki | Oglekļa šķiedra 7.9 mm |
| Ārējais materiāls | 180T 100% Poliesters PU pārklājums |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 1 |
| Iekšējais materiāls | elpojošs poliesters + moskītu tīkls |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Transportēšanas izmēri | 60 x 18 cm |
| Uzstādītas telts izmēri | 280 x 180 x 120 cm |
| Ventilācijas logi | 2 |
| Vietu skaits | 1 - 2 personām |