Telts EASY CAMP Spirit 200
92.39 €
96.95 €
Tu ietaupi
4.56 €
-4 %
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
garantija
2 gadu
Viegli uzstādāma, 2 polu kupola formas telts. Ērta, plaša priekštelpa ar noņemamu pamatni.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120396 |
| Mitrumizturība | 2000 |
| Svars | 2.9 kg |
| Telts loki | Oglekļa šķiedra 7.9 mm |
| Ārējais materiāls | 180T 100% Poliesters PU pārklājums |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 1 |
| Iekšējais materiāls | Elpojošs 100% poliesters |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Transportēšanas izmēri | 60 x 18 cm |
| Uzstādītas telts izmēri | 310 x 150 x 110 cm |
| Ventilācijas logi | 3 |
| Vietu skaits | 1 - 2 personām |