Rāķis E Prime Air elektriskā skrejrite
399.99 €
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
| Maksimālais ātrums: | līdz 24 km/h |
| Maksimālais nobrauktais attālums: | līdz 12 km |
| Maksimālais slīpums: | nav informācijas |
| Bremzes: | elektriskās un mehāniskās |
| Dzinēja jauda: | 250 W |
| Riteņu diametrs: | 8" (apm. 20 cm) |
| Maksimālā slodze: | līdz 91 kg |
| Uzlādes laiks: | nav informācijas |
| Baterija: | 36V Li-Ion (UL2271) |
| Korpuss: | Alumīnijs + ABS + PC |
| Ūdensizturība: | nav |
| Izmēri: | 101.8 x 46.2 x 105.5 cm |
| Svars: | 9.9 kg |
| Krāsa: | melna |
| Fiziskām personām garantija: | 24 mēn. |
| Juridiskām personām garantija: | 12 mēn. |
| Baterijas garantija: | 6 mēn. |
Vienmēr pārbaudiet vietējos likumus, lai noteiktu, kur un kā drīkstat braukt ar šo transportlīdzekli. Lēmumu par pilngadīgo, kurš lieto šo transportlīdzekli, ir jāpieņem, respektējot pamata Rīzeri rekomendācijas un ierobežotās spējas. Produkta specifikācijas var mainīties
Ražotājs
RAZOR
Līdzīgas preces