45.00 59.00
Pēdējie Tu ietaupi 14.00 -23 % Pieejams noliktavā
Produkts pieejams
Atlikumā 48
Lielisks trenažieris ceļu, potīšu un stilba kaula priekšējā muskuļa stiprināšanai. Tu lēksi augstāk, skriesi ātrāk, ietupsies dziļāk!
Piegāde
1-3 darba diena (-as)
garantija
2 gadu
Atradi izdevīgāk?
Mēs tev piedāvāsim labāku cenu!
Pieteikties šeit

Sportbay tib bar - kāju trenažieris ir unikāls trenažieris, kas paredzēts apakšstilbu muskuļu stiprināšanai. Lielisks trenažieris, kad jātrenē ceļi, potītes un stilba kaula priekšējais muskulis. Samazina un atslogo ceļgalu sāpes; plaši izmanto treniņos, rehabilitācijā pēc traumām, potīšu mobilitātes palielināšana. Ar Sportbay tib bar - kāju trenažieri, tu vari izvēlēties vingrinājuma grūtības pakāpi, izvēloties tikai sev piemērotāko svaru un palielināt svaru atbilstoši treniņa intensitātei. 

 

Priekšējā svara sakabe ir 50 mm diametrā un ir piemērota olimpiskajiem svariem. Maksimālā slodze 70 kg. Augšdaļas divi rokturi ir pārklāti ar mīkstu materiālu, tāpēc tie neradīs nepatīkamu spiedienu uz pēdu. Nav svarīgi, ar kādu sporta veidu nodarbojies - trenējoties ar Sportbay tib bar - kāju trenažieri, tu sasniegsi lieliskus fiziskos rezultātus: 

- tu uzlēksi augstāk 

- tu skriesi ātrāk 

- tu nolaidīsies zemāk 

 

Tibialis priekšējais muskulis, kas tiek trenēts, ir pirmais muskulis, kas aizsargā kāju no sāpēm ceļgalos, potītes traumām un apakšstilbu sāpēm. Traumu profilakse un labāki fiziskie rezultāti tiek sasniegti, trenējoties ar Sportbay tib bar - kāju trenažieri. 

 

Tehniskie dati: 

- ārkārtīgi izturīga konstrukcija 

- piemērots olimpiskajiem svariem 51 mm 

- maksimālā slodze 70 kg 

- lock-jaw slēdzenes atsvaru bloķēšanai ir iekļautas komplektā

Ražotājs

SPORTBAY

Līdzīgas preces

Menu
TOP