Īpašais -15% brīvdienu kods visam: MAY15
Telts EASY CAMP Corona 300
92.28 €
99.95 €
Tu ietaupi
7.67 €
-7 %
Pieejams noliktavā
Šī prece ir Izpārdota
garantija
2 gadu
Universāla dizaina telts, piemērota ģimeņēm un draugu kompānijām.
Ražotājs
EASY CAMP
| Produkta kods | 120225 |
| Mitrumizturība | 2000 |
| Svars | 4 kg |
| Telts loki | 7,9/8,5 mm stikla šķiedra |
| Ārējais materiāls | 100% Ugunsdrošs 180T poliesters, pārklāts ar pu |
| Grīdas materiāls | 100% polyethylene |
| Ieeju skaits | 1 |
| Iekšējais materiāls | 100 % gaisa caurlaidīgs poliesters |
| Priekštelpu skaits | 1 |
| Uzstādītas telts izmēri | 340 x 180 x 130 cm |
| Ventilācijas logi | 2 |
| Vietu skaits | 2 - 3 personām |